Kysely kouluprojektia varten

Anonyymi

Hei,

Tutkimme Haaga-Helia Ammattikorkeakoulun "Markkinoinnin ja viestinnän tutkimus"- kurssilla suomalaisten lapsiperheiden vakuutustottumuksia kyselymuodossa. Kyselyyn vastaaminen kestää noin 5 minuuttia ja kysely tehdään täysin anonyymisti Webropol-sivustolla.

Kysely on suunnattu henkilöille, joilla:
- on lapsia entuudestaan
- on lapsi tulossa
- on tarkoitus hankkia tulevaisuudessa lapsia

Kysely on auki 22.02.2022 asti ja kyselyyn pystyy osallistumaan ao. linkin kautta.

https://link.webropolsurveys.com/S/568A0F8DB3009284

Kiitos etukäteen osallistumisestanne!

3

130

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiitoksia jo saaduista vastauksista, kyselyyn ehtii vielä vastaamaan muitakin.

    • Anonyymi

      Joo niinku totanoinniin nämä lapsiasiat ovat erittäin tärkeitä ja niitä paranee kysellä. Näihin kyselyihin kun vastaa niin saamme psykologien sadististen mielenmukaisia toimenpiteitä jotka kohdistuvat ensin lapsiin sekä myöhemmin netinkäyttäjiin jolloin saame algoritmit sellaiseksi että vihakirjoitukset ovat laillisia ja saavutamme kapitalistin / kommunistin paratiisin.

    • Anonyymi

      Vielä ehtii vastaamaan ja vastauksia kaipaillaan monipuolisesti, kiitos!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      139
      3690
    2. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      58
      3294
    3. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      2714
    4. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      115
      2281
    5. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      171
      1926
    6. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      31
      1406
    7. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      54
      1182
    8. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      16
      973
    9. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      110
      943
    10. Polvinen hylkäsi Persut

      Polvinen teki ratkaisun, lähti Persujen paraati paikalta. Moni on jättänyt puolueen tavallisten kansalaisten joukosta.
      Kajaani
      157
      933
    Aihe