Tojotaan (carina) pitää uusia iskarit ympäriinsä, mutta mitkä laittaisi, kestävät jä jykevät saisi olla kun tuo tojo alkuperäisillä vermeillä onnettoman löysä, kokemuksia eri vaimennin merkeistä otetaan vastaan.
Kokemuksia iskunvaimentimista
7
757
Vastaukset
Tojosta jouset tohjoksi?
Jousethan niitä iskuja autoissa vaimentavat. Tojossakin.- 12qwerty
monroen kaasuvaimentimet on hyvät ja suosittelen myös jousien kunnon tarkastamista. hyvätkin iskarit menee nopeesti jos jouset on huonot.
- karie
taakse tarkoitus uusia vakiojouset jotku tanakat iskarit ( kuormajousia ei saa, ja vahvistetut liian jäykät käyttötarkoitukseen) keula tuntuisi menevän iskareiden vaihdolla. Aikaisemmista monroe iskareista hyvät kokemukset, väittävät että nykyisissä laatuongelmia, kuten sachseissa, pitäneekö sitten paikkaansa.
- t.bone
karie kirjoitti:
taakse tarkoitus uusia vakiojouset jotku tanakat iskarit ( kuormajousia ei saa, ja vahvistetut liian jäykät käyttötarkoitukseen) keula tuntuisi menevän iskareiden vaihdolla. Aikaisemmista monroe iskareista hyvät kokemukset, väittävät että nykyisissä laatuongelmia, kuten sachseissa, pitäneekö sitten paikkaansa.
Mulle ainakin Bogea kehuttu huoltopisteissä (eivät edes itse myy bogea). itsellä vanhasta autosta hyvät kokemukset uusista boge-iskareista
- masa
Siinä yksi suositeltava ja yksi vältettävä merkki. Ei kokemusta kummastakaan.
- -riel
Minä laittaisin Gabriel:lit,ne perusmallia pikkusen vahvemmat, mulla on ollut jo 5 vuotta ja ei ole moittimista.
- Jamppa1
havaittuja: Sachs/Boge, Koni, Bilstein. Riippuu vähän mistä tykkää ja kuinka kukkaro avautuu. Ensin mainituista ottaisin kaasumallin, vain vähän kalliimpi kuin nestemalli ja rautaisempi ajaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1831279
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138893- 84824
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?49690Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t248594Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä311580Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55579- 52552
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7550