Aarre Elo on kuollut

Elo kuoli sairauskohtaukseen hoitokodissa. Hän sairasti loppuvuosinaan afasiaa ja menetti täysin puhekykynsä.

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/d4d2675c-ea8c-41e9-9b65-db1d7a188943
256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Aarre E. oli tosi viihdemies. Kunnia hänen suurelle ja pitkälle elämäntyölleen. R.I.P.

Äänestä

Eilen mietin tuota että hän on huonossa kunnossa ja hän kuoli juuri samana päivänä. Aikamoinen sattuma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Elo kuoli sairauskohtaukseen hoitokodissa. Hän sairasti loppuvuosinaan afasiaa ja menetti täysin puhekykynsä.

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/d4d2675c-ea8c-41e9-9b65-db1d7a188943

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu