Olen 32-vuotias mies

Anonyymi

Ja elämä nyt jo tylsää ja tämä tylsä elämä jatkuu vielä vuosikymmeniä.

9

266

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miksi se on tylsää?

      • Anonyymi

        Ei oo tyttöystävää. Miten ihmiset jaksaa elää vanhoiksi?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei oo tyttöystävää. Miten ihmiset jaksaa elää vanhoiksi?

        Ihan kamalaa että elämä ilman tyttöystävää on kamalaa.Ihan järkyttävää ettei elämästä voi nauttia ilman tyttöystävää.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ihan kamalaa että elämä ilman tyttöystävää on kamalaa.Ihan järkyttävää ettei elämästä voi nauttia ilman tyttöystävää.

        Mulla tulee olemaan semmonen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mulla tulee olemaan semmonen.

        No tee asialle jotain .Ne naiset sun ovikelloa tuu soittaa kun eivät tiedä missä asut.


    • Anonyymi

      Kattele vähän uutisia, niin lakkaa olemasta tylsää. Hullu diktaattori mellastaa, ja se sattuu olemaan naapureita. Kohta voidaan olla tulilinjalla mekin. Pääset sitten armeijaan, ja elinikäsi jää lyhyeksi. Avot!

    • Anonyymi

      Mun 32 vuotias tyttäreni kuoli tasan vuosi sitten syöpään. Koeta vaan keksiä elämääsi sisältöä.

    • Anonyymi

      Ole kiitollinen ettei mitään kummempaa ole ja rauhassa voit elellä ja harrastaa mieleisiä juttuja. Ole varovainen kehen tutustut ettei vainoajasta tule riesaa.
      Toista se on kun lääkkeitään ottamaton toope naapurissa häiriköi. Välillä poliisi vie ja pian se takaisin tulee asiattomasti, harhaisesti käyttäytymään ja huutelemaan. Mietippä sitten otatko pyykille kättä pidempää kaiken varalta tai muuten pihassa liikkuessa koska käsiski se voi käydä ja vaarallinen olla.
      Suututtaa suunnattomasti toistaiseksi haittaolion läheisyydessä elää.
      Hävetkööt vastuuta pakoilevat psykiatrit kerran sallivat tämän.
      No, eivä isopalkkaiset haitasta kärsi niin mitäpä niitä haittaa!
      Laitokseen moiset ois suljettava ja isopalkkaisten asia ois päättömällä paskanjauhannalla päiväänsä täyttää eli maksusta kuunnella sairailijaa!

    • Anonyymi

      "Muistisairaus". Kas kun sotien aikana ( War ll ) syntynyt ei voi olla 32v. ikäinen.
      Hospidi pomiloi!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      193
      6586
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      106
      5493
    3. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      274
      3467
    4. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      126
      3465
    5. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      87
      2445
    6. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      3
      2145
    7. Sinä et halunnut sitoutua

      Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne
      Ikävä
      19
      1876
    8. Läppärit kahviloissa

      Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi
      Kahvilat
      52
      1862
    9. Persut pettävät ja valehtelevat aina

      Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val
      Maailman menoa
      63
      1782
    10. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      101
      1427
    Aihe