Ruotsissa Natomyönteisiä nyt enemmän

Ruotsissa on viimeisen kannatuskyselyn mukaan Natomyönteisiä 41 % ja vastustajia 35% vastusti jäsenyyttä. Historiallinen käänne on tapahtunut.
Kiitos Adolf Putler.
Eiköhän tämä viimeistään avaa suomalaistenkin Natovastustajien silmät.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hysteria on levinnyt hyvin.
Odotellaan että iivana rauhoittuu kun Putin syöstään kohta vallasta.
Ehkä Navalnyistä tulee sitten Venäjän presidentti.

Äänestä

Suomi Naton kautta rintamalle ja tappamaan ryssiä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ruotsissa on viimeisen kannatuskyselyn mukaan Natomyönteisiä 41 % ja vastustajia 35% vastusti jäsenyyttä. Historiallinen käänne on tapahtunut.
Kiitos Adolf Putler.
Eiköhän tämä viimeistään avaa suomalaistenkin Natovastustajien silmät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu