Alko kaataa venäläisen vodkan maahan?

Oletko jo hamstrannut?
379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ollaan Veijon kanssa täällä viemärissä odottamassa ämpäreiden kanssa. Kohta kaatavat lavuaariin ja meillä alkaa juhlat

Äänestä

Hyvä kaataisi kaikkien maiden vodkat saman tien. Suomi-vinaa viellä on halpaa ostaa ,kuin kaljaa.Sit kun kansa on 50v. miehet/ naiset: Jalat jo menet alta , kulkevat rollatori.Mutta siihen rollatoorin korin mahtuu mäyräkoira hyvin.

Äänestä

Suomessa alkaa kieltolaki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oletko jo hamstrannut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu