Paljonko Ukrainaan tarkoitetuista avusta menee myyntiin ?

Lueskelin suomalaisten miesten reissusta jossa lähettivät 70 000€ arvoista tavaraa luovuttaen tavarat jollekin epämääräiselle äijällä Puolan puolella heh heh. Meinaatteko että koijarit ja välistävetäjät ovat jo kuolleet sukupuuttoon heh heh heee
353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei tulis ekana mieleen. Jollekin näköjään tulee:-)

Äänestä

Kauppa se on joka kannattaa

Äänestä

Mitä se neuvostovalmistetta ryccää kiinnostaa? Business kannattaa aina, niin sodan kuin rauhankin hetkellä.

Oleellista ei ole se vetääkö joku siivun välistä vaan se, että varusteet saavuttavat kohteen ja auttavat osaltaan pistämään ryccä-natsi Putinin kontilleen.

Markkinatalouden lainalaisuudet ei teille iivanoille ole vielä ihan täysin auennut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Lueskelin suomalaisten miesten reissusta jossa lähettivät 70 000€ arvoista tavaraa luovuttaen tavarat jollekin epämääräiselle äijällä Puolan puolella heh heh. Meinaatteko että koijarit ja välistävetäjät ovat jo kuolleet sukupuuttoon heh heh heee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu