Ja taistelutahto on surkea, kaapatut viestit kertovat karun totuuden. Viesteissä itketään ja kerrotaan kun ei ole ruokaa, käskyjä ei noudateta jne.
Venäjämieliset vassarivarit hiljaa täällä
Venäjän joukot sekasorron vallassa
Anonyymi
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ja sehän naurattaa....
- Anonyymi
Loistavaa.
- Anonyymi
Venäjämielisiä ei kotimaasta montaa löydy. Muutama tiltu pietarissa naputtaa kaalikupin edestä.
- Anonyymi
Kyllä nää tänne tulevat jutut ovat kotimaisia, ei mitään tolkkua.
- Anonyymi
Milloin äitit tulevat hakemaan poikansa pois ukrainasta ?
- Anonyymi
Syytä olis.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841646Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691551Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2711288Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691262- 56877
- 66854
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em65843Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40831- 40817
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44791