Itsekin olen onnettomuudessa loukkaantunut erittäin vakavasti ja aivoistani puuttuu pala.
Siltikään en kykene tuollaisten sinkut-palstan idareiden tasolle laskeutumaan. Kuinka vitun vammaisia anonyymipellemuumit oikein ovatkaan?
Mahtaa olla kivaa asua siellä muumimamman kellarissa, jossa on ollut jo 50 vuotta. Täysiä pellejä!
Miksi vajakkien sallitaan kirjoittaa?
7
219
Vastaukset
- Anonyymi
Herra toimitusjohtaja Similä! Suomi on vapaa maa ja meillä kaikilla on sananvapaus.
Nämä ovat arvoja joista on syytä pitää kiinni.
Vaikka pidänkin karkeasta huumoristanne aina välillä, niin tällaiselle linjalle ei lähdetä ollenkaan! Annetaan kaikkien sienten rönsytä koloissaan, niinhän mekin teemme.
-keinovaginamies- - Anonyymi
" aivoistani puuttuu pala."
I rest my case.Sinä idari potkupalloilija et nyt kuitenkaan tajua neurologiasta yhtään mitään, joten painu vittu lopettamaan kakkusi sinne vastustajan maalitolpalle. Vitun tyhmä ja huono potkupalloilija teini.
- Anonyymi
Luulet olevasi hauska mutta oletkin typerä ääliö. Kohta venäjän typir tulee ja vie sinut...
- Anonyymi
Miten paljon näitä venäjän tyyppejä mahtaa kiinnostaa joku Suomessa trollaava ukkeli?
Mitä sie Timo-rukka oot menny palstalla tekemään, kun tuo väki on niin kiukkuista?
Ja mitäs palstaidarit ovat toopeilleet?
-kerro kerro, elisa-tädille kaikki-- Anonyymi
Sanoo palstan idarikuningas 🤯
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808522834865Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään1003596Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka293129Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv672380Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1022299TUNNISTELAATIKKO
Tähän ketjuun voi laittaa yhdellä tai kahdella lauseella (tai vaikka yhdellä sanalla) täydellisen tunnisteen, jonka vain941595Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä?
Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä? Moni reality ja visailuohjelma luottaa julkkiksiin, mutta sentään281339- 411336
Zoo jatkaa - jatkuuko mustamaalaus?
Tänään on päätetty Zoon avaamisesta uudelleen. Mielenkiintoista nähdä kautokurujen reaktio, nyt kun kyse ei ole kunnalli761324- 69999
