Itsekin olen onnettomuudessa loukkaantunut erittäin vakavasti ja aivoistani puuttuu pala.
Siltikään en kykene tuollaisten sinkut-palstan idareiden tasolle laskeutumaan. Kuinka vitun vammaisia anonyymipellemuumit oikein ovatkaan?
Mahtaa olla kivaa asua siellä muumimamman kellarissa, jossa on ollut jo 50 vuotta. Täysiä pellejä!
Miksi vajakkien sallitaan kirjoittaa?
7
207
Vastaukset
- Anonyymi
Herra toimitusjohtaja Similä! Suomi on vapaa maa ja meillä kaikilla on sananvapaus.
Nämä ovat arvoja joista on syytä pitää kiinni.
Vaikka pidänkin karkeasta huumoristanne aina välillä, niin tällaiselle linjalle ei lähdetä ollenkaan! Annetaan kaikkien sienten rönsytä koloissaan, niinhän mekin teemme.
-keinovaginamies- - Anonyymi
" aivoistani puuttuu pala."
I rest my case.Sinä idari potkupalloilija et nyt kuitenkaan tajua neurologiasta yhtään mitään, joten painu vittu lopettamaan kakkusi sinne vastustajan maalitolpalle. Vitun tyhmä ja huono potkupalloilija teini.
- Anonyymi
Luulet olevasi hauska mutta oletkin typerä ääliö. Kohta venäjän typir tulee ja vie sinut...
- Anonyymi
Miten paljon näitä venäjän tyyppejä mahtaa kiinnostaa joku Suomessa trollaava ukkeli?
Mitä sie Timo-rukka oot menny palstalla tekemään, kun tuo väki on niin kiukkuista?
Ja mitäs palstaidarit ovat toopeilleet?
-kerro kerro, elisa-tädille kaikki-- Anonyymi
Sanoo palstan idarikuningas 🤯
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1414165Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va212132Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos501760Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3501628Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu211444Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi471415Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy801324Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti211106Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä1441092- 601036
