Mikä juttu tämä on? Meillä töissä nuoret kaverit ottaa tunnin välein proteiinijuomaa jossa on kreatiinia. Kysyin että mikä juttu niin eivät osanneet vastata. Onko joku taas pakkiksella sanonut että lähtee muuten gainzzzit?
Vastaukset 4
- Anonyymi
Ei mitään järkeä. Ei pienintäkään järkeä. Ehdota näille sankareille mieluummin kaksi kunnon monipuolista ateriaa työpäivän aikana. Ei suklaapirtelöillä kukaan elä, oli sitten vaikka kilo proteiinia ja kreatiinia.
- Anonyymi
Ei nuoret kuuntele vanhan ukon höpinöitä.
- Anonyymi
Pakkotoistoa ei kannata seurata jos natuna hyvää kehitystä haluaa, parempia juttuja löytyy jopa Ylilaudan fitistä.
- Anonyymi
Aikaisemmin kovat jätkät kulki joka paikkaan vesipullo kädessä. 🤣
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591230
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571158Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1331122Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,71000- 97961
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5805- 46771
Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27751Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it192696- 71669