Mikä juttu tämä on? Meillä töissä nuoret kaverit ottaa tunnin välein proteiinijuomaa jossa on kreatiinia. Kysyin että mikä juttu niin eivät osanneet vastata. Onko joku taas pakkiksella sanonut että lähtee muuten gainzzzit?
Proteiinia tunnin välein?
Anonyymi
4
844
Vastaukset
- Anonyymi
Ei mitään järkeä. Ei pienintäkään järkeä. Ehdota näille sankareille mieluummin kaksi kunnon monipuolista ateriaa työpäivän aikana. Ei suklaapirtelöillä kukaan elä, oli sitten vaikka kilo proteiinia ja kreatiinia.
- Anonyymi
Ei nuoret kuuntele vanhan ukon höpinöitä.
- Anonyymi
Pakkotoistoa ei kannata seurata jos natuna hyvää kehitystä haluaa, parempia juttuja löytyy jopa Ylilaudan fitistä.
- Anonyymi
Aikaisemmin kovat jätkät kulki joka paikkaan vesipullo kädessä. 🤣
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site956092Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto555068SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574212SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963809Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost83568Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1143110SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502513Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352449Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat522169Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val211545