Maatietoisuus on levinnyt viime aikoina hurjaa kyytiä. Lättäpääfoorumeita pyritään pitää hiljaisina, mutta ovelimmat osaavat kiertää kaikki jutut ja näin ollen keskustelu jatkuu netin syövereissä entistäkin kiivaammin. Lättäpäitä lienee nykyään enemmän, kuin koskaan ikinä! Yhä useampi on täysin vakuuttunut siitä, että maa on litteä!
Yhä useampi on jo lättäpää
Anonyymi
775
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Niin, on tunettu tosiasia että 1990 luvun jälkeen tyhmyys kansan keskuudessa on lisääntynyt.
Salaliiton siitä saa kun alkaa miettimään onko se tarkoituksellista jotta kansaa on helpompi hallita?
Putin on palloteoreetikko ja sen johdosta hän uskoo Venäjän olevan piiritetty, koska pallopinnalla oleva Venäjä olisi pallonympäri käyden narkomaaninatsien motittama.
Lättyteorian mukaan Venäjä on Lättymaan alapuolella eikä sinne ole pääsyä sillä Putin on pitänyt siitä huolen jottei mitkään haitalliset ulkomaiset agentit pääse julkituomaan todisteita siitä asiasta jotta maa onkin lätty eikä pallo.
Perskute noiden palloteoreetikkojen hutilointeja.
Putin on todellisuudessa myös lättäpää. Esiintyy vain pallopäänä, koska hänelle on vain eduksi pitää kansa tyhmänä. Putin harrastaa ankaraa disinformaation levittämistä, eli valehtelee sumeilematta kansalleen. Miksipä hän ei myös valehtelisi pallomaasta? Siinäpä se. Läpeensä valehtelija tuskin puhuu mistään asiasta totta. Olen ihan vakuuttunut siitä, että Putinkin tietää todellisuudessa maan olevan litteä. Eihän muuten olisi kaivauttanut itelleen bunkkeria nimenomaan juuri Ural-vuorien luokse. Litteän maan teoriassahan nimenomaan vuoristot ovat varmimpia paikkoa bunkkereille.
Kukaanhan ei lopulta vielä tiedä, mitä kaikkea ne myrkkypiikit vielä aiheuttaa.
Eiköhän me kaikki tiedätä että koko litteä maa on Nasan salajuoni.
Putinistit sanovat litteätä maata salajuoneksi. Heiltähän nämä asioiden kimuranttiset kiemurat taitavasti kääntyvät vaikka minkämoiseen pallosolmuun.
lättärille on elintärkeää saada räkyttää agendaansa vaikka siitä ei koskaan ole hyötyä, eli ovat vain trollaavia rakkikoiria.