Mitäs veikkaatte että kauanko menee että "kaikki" muutkin puolueet asettuvat tämän Jussin kirjoituksen taakse, samoin kuin on käynyt imastonmuutoksen ja haittamaahnmuutonkin osalta?
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/78448d61-89ac-452c-b142-3d2243133c9a
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/78448d61-89ac-452c-b142-3d2243133c9a
Vastaukset 7
Vanhimmat
Aika paha tuosta Halla-ahon kirjoituksesta on mitään kiistääkään!
persut ovat jotakuinkin iljettävintä mitä venäläisten ohella maapallo päällään kantaa, mutta kaltaiseni persukriitikko joutuu kuitenkin myöntämään, että Halla-Aho on pompannut nuhjuisesta kuorestaan ulos ja ollut johtavia suomalaisia politiseeraajia neukkujen tuomitsemisessa. Helkkarin komeita ulostuloja useampaan kertaan. Jussille kiitos tällä kertaa.
Päähänpinttymän valtaama neuvostolainen homo sai orgun?
Se on ollut aika järkyttävää huomata että puolueeseen pesiytyneet ns. "isänmaalliset" korona ym. mökeltäjät ovatkin osoittautuneet kovan linjan venäjämielisiksi pahimmat niistä jo onneksi irtautui siihen VKK:hon (Valta Kuuluu Kremlille)
Halla-aho on kiero paskiainen.
Sitä uutta tapaa kommentoida odotellessa.....
Ihme hiihtäjä. Kerjää niin kauan kunnes joku vastaa edes säälistä ja kun joku sen tekee alkaa parkumaan kun joku vastaa. Sen jälkeen tietenkin jatkaa provoamista kun ei ole kaikki inkkarit kanootissa.