Venäjän avaruudenvalloittaja kosmonautit ihailevat Ukrainaa ja Ukrainan sisukkuutta niin paljon että päättivät pukeutua avaruusasemalla Ukrainan lipun väreihin ja tsempata Ukrainaa.
Venäjän kosmonautit pukeutuivat Ukrainan lipun väreihin
Anonyymi
6130
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Huomasin tämän. Miten tällainen salaliitto on voinut toimia? On pitänyt valmistaa nuo avaruuspuvut salassa jne. Näemmekö lähitulevaisuudessa näytösoikeudenkäynnin, jossa tämä kosmonauttien salaliitto tuomitaan vai jätetäänkö tuo porukka vaan maata kiertävälle radalle?
Niin kyllä Putin nyt loukkaantuu tästä ja ampuua alas koko avaruusaseman. Menee todellakin pahasti niin tunteisiin, tuo Ukrainan lipun heiluttaminen.
Tsemppia siis avaruudestakin! Vau siis tällanen mahtava avaruus supervaltaki tukee Ukrainan piskuista natsiterroristivaltiota
Ei taida Putlerilla olla kaikki narut hallinnassa kun "omat" vittuilevat avaruudesta asti :)
Joo, sitähän se on, eikä mitenkään ivallista kannatusta. Siis tällanen Ukrainan lipun väreihin pukeutuminen pelastaa niin monta henkeä.
Niin varmaan. Ja perustivat samalla Ukrainan uuden siirtokunnan kuun toiselle puolelle.