Uudet autot voidaan laittaa seis jos halutaan

Johan haluttiin pysäyttää teslat venäjällä. Mitä jatkossa.
886
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Siinäpä onkin eliitin käskirjoitus. Tällaista yhteiskuntaa ovat maailmanlaajuisesti rakentamassa. Jos et tottele valtaapitäviä, eli et ajattele ja toimi oikein, sinulta katkaistaan maksuliikenne ja pääsy estetään kaikkialle.

Äänestä

Ellet ajattele oikein et aja

Äänestä
  • Ellet äänestä emma karia olet saastuttaja.....

    Äänestä

Valvontaa ja seurantaa entä sotatila. Silloin jotkut autot ei jiiku.

Äänestä

Kaikki enemmän saastuttavat voidaan pysäyttää.

Äänestä
  • Ostin vasta käytetyn Dacia Loganin, mua ei voi pysäyttää.

    Äänestä

siksi naristinen EU haluaa uusiin autoihin kaikki
etähallintaan oikeuttavat härpäkkeet.

TÄLLE PITÄÄ SANOA NYT EI
eikä vikistä ”mitä väliii...” - teinityylillä.

Äänestä

Eu:ko päättää mitkä autot jatkossa saa kulkea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Johan haluttiin pysäyttää teslat venäjällä. Mitä jatkossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu