Kuronen voisi jatkaa loppuun.

Tämä Paasosen pelle vois jäädä kotia nyt, ja samalla Vilkkumaan paikalle voisi laitta vaikka jonku patteri sätkynuken, eroa ei huomaisi.
2163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

poistettu paasonen paras paasonen.

Äänestä

Neiti kuronen voisi lopettaa juontamishommat kokonaan ja siirtyä vaikka drag queeniksi ettei tarvitsisi nähdä naamaansa enää koskaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tämä Paasosen pelle vois jäädä kotia nyt, ja samalla Vilkkumaan paikalle voisi laitta vaikka jonku patteri sätkynuken, eroa ei huomaisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu