Kannattaako turkiskuoriaisia kasvattaa turkin vuoksi? Nehän eivät ole söpöjä häkkieläimiä ja niitä on paljon. Mutta ne on pieniä.
Entäpä rutsit? Minkäslainen turkki rutseilla oli? vai oliko ne emut?? Minkälainen on semmonen rutsitarha?
Ongelmia oli aikoinaan noiden kasuaarien kanssa joten ei kiits niitä.
turkiskuoriaisen turkki
2
105
Vastaukset
- Anonyymi
Kasuaarien kanssa pärjää, jos pystyy olemaan kasuaali! Toisin on laita pisuaarien, joka on aina liian matala!
Miksi Konstantinnopolin patriarkka on ortodoksien pää? Old Konstahan on Turkissa ja se on islamin vallassa!Pisuuarit ovatkin kauheita. Ei ihmisille sopivia. Ne ikäänkuin haisee.
Moskovan Kirillkö on se toinen vaihtoehto ja putinin mlelistelijänä ja ukrainan sodan oikeuttajana se mikä parhain vaihtoehto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 457859
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/875349Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka593859Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu913825- 983559
- 553203
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod743182Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint342578IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk2112242- 521688
