Elviira Närvä 18v

Katselen dokumenttia jossa Elviira ystäviensä kanssa hoitavat ja kuljettavat vauva nukkeja vaunuissa. Kohtelevat kuin oikeita vauvoja. Outoa toimintaa, jollain tavalla sairaita. Eihän noi tytöt ole normaaleja kuten yksi tytöistä tuumasi
1427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No ainakin on helpompia pitää kuin oikeat vauvat.
Eivät valvota öisin eivätkä ruuttaa paskaa litratolkulla vaippoihin ym.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Katselen dokumenttia jossa Elviira ystäviensä kanssa hoitavat ja kuljettavat vauva nukkeja vaunuissa. Kohtelevat kuin oikeita vauvoja. Outoa toimintaa, jollain tavalla sairaita. Eihän noi tytöt ole normaaleja kuten yksi tytöistä tuumasi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu