Rokote haitat.

Anonyymi

Onko muilla samantapaisia kokemuksia? Kaksi lähisukulaista aivan veto pois. 15 v poika syksystä lähtien ei ole jaksanut käydä koulua kuin tunnin päivässä. Viedään ja haetaan. Lääkärit eivät ole löytäneet mitään selitystä.

Toinen atleettinen kovakuntoinen 21 v nuorimies. Ennen aktiivisesti voimailua salilla. Enää ei voimat riitä siihen. Ei löydy mitään järkevää selitystä mahdollisia rokote haittoja lukuunottamatta.

Voisiko Neurologi Partinen lausua asiasta painavan sanansa. Hän paljasti aikoinaan sikapiikin ja narkolepsian yhteyden. Thl pakotti hänet perumaan puheensa julkisesti. Suomessa ei saa moittia pyhää pharmaa. Muuten voi jäädä lahjukset saamatta.

Ikämiehenä ja riskiryhmäläisenä sairastin rokottamattomana juuri koronan. 3 päivää lievää kuumetta. Harvoin on näin helppoa flunssaa ollut. Korona lienee kaikkien aikojen suurin kusetus.

4

534

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Katso Pelastetaan Suomen Lapset -lääkäriryhmän sivustoa, siellä on puolueettomia tiedekoosteita.
      Linkki hävisi täältä jostain syystä.

    • Anonyymi

      Rokottomattoman sperma ilman geenimanipulointia on tulevaisuudessa
      kultaakin arvokkaanpaa.

      Samoin naiset ilman geeni ja dna muokkauspiikkiä. Korvaamattoman arvokkaita
      tuleville pienille ihmisaluille.

      Annetaan lapsille terve luonnollinen alku elämälle ilman kokeellisia rokotteita.

      (koronarealistit: vaers tiedot sikiökuolemista)

    • Anonyymi

      Tässä kertausta näistä rokotteiden haittavaikutuksista. Tämä juttu on sikaflunssasta Jenkeissä vuonna 1976. https://t.me/TrueWorldOrder/3535
      Jostain kumman syystä ohjelma esitettiin vai kerran.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      197
      1859
    2. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

      Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
      Kuhmo
      48
      1036
    3. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      81
      936
    4. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      56
      821
    5. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

      Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
      Ikävä
      99
      748
    6. 64
      719
    7. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

      kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
      Ikävä
      73
      657
    8. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      88
      610
    9. Onnettomuus

      Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
      Virrat
      22
      585
    10. Olet niin tärkeä

      Et edes tiedä sitä, tai ehkä tunnet sen… Sinussa on jotakin pysyvää, tuttua, turvallista, kodikasta.
      Ikävä
      19
      581
    Aihe