Onko muilla samantapaisia kokemuksia? Kaksi lähisukulaista aivan veto pois. 15 v poika syksystä lähtien ei ole jaksanut käydä koulua kuin tunnin päivässä. Viedään ja haetaan. Lääkärit eivät ole löytäneet mitään selitystä.
Toinen atleettinen kovakuntoinen 21 v nuorimies. Ennen aktiivisesti voimailua salilla. Enää ei voimat riitä siihen. Ei löydy mitään järkevää selitystä mahdollisia rokote haittoja lukuunottamatta.
Voisiko Neurologi Partinen lausua asiasta painavan sanansa. Hän paljasti aikoinaan sikapiikin ja narkolepsian yhteyden. Thl pakotti hänet perumaan puheensa julkisesti. Suomessa ei saa moittia pyhää pharmaa. Muuten voi jäädä lahjukset saamatta.
Ikämiehenä ja riskiryhmäläisenä sairastin rokottamattomana juuri koronan. 3 päivää lievää kuumetta. Harvoin on näin helppoa flunssaa ollut. Korona lienee kaikkien aikojen suurin kusetus.
Rokote haitat.
4
538
Vastaukset 4
- Anonyymi
Hyvä ettet itse ole ottanut mRNA-piikkiä.
Koronarokote nostaa kuolleisuutta
https://www.ossitiihonen.com/2021/11/23/koronarokote-nostaa-kuolleisuutta/ - Anonyymi
Katso Pelastetaan Suomen Lapset -lääkäriryhmän sivustoa, siellä on puolueettomia tiedekoosteita.
Linkki hävisi täältä jostain syystä. - Anonyymi
Rokottomattoman sperma ilman geenimanipulointia on tulevaisuudessa
kultaakin arvokkaanpaa.
Samoin naiset ilman geeni ja dna muokkauspiikkiä. Korvaamattoman arvokkaita
tuleville pienille ihmisaluille.
Annetaan lapsille terve luonnollinen alku elämälle ilman kokeellisia rokotteita.
(koronarealistit: vaers tiedot sikiökuolemista) - Anonyymi
Tässä kertausta näistä rokotteiden haittavaikutuksista. Tämä juttu on sikaflunssasta Jenkeissä vuonna 1976. https://t.me/TrueWorldOrder/3535
Jostain kumman syystä ohjelma esitettiin vai kerran.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011673
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä431220Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk23970Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita170806Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13770Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS37728Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201703- 46689
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13657Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.40616