Onko muilla samantapaisia kokemuksia? Kaksi lähisukulaista aivan veto pois. 15 v poika syksystä lähtien ei ole jaksanut käydä koulua kuin tunnin päivässä. Viedään ja haetaan. Lääkärit eivät ole löytäneet mitään selitystä.
Toinen atleettinen kovakuntoinen 21 v nuorimies. Ennen aktiivisesti voimailua salilla. Enää ei voimat riitä siihen. Ei löydy mitään järkevää selitystä mahdollisia rokote haittoja lukuunottamatta.
Voisiko Neurologi Partinen lausua asiasta painavan sanansa. Hän paljasti aikoinaan sikapiikin ja narkolepsian yhteyden. Thl pakotti hänet perumaan puheensa julkisesti. Suomessa ei saa moittia pyhää pharmaa. Muuten voi jäädä lahjukset saamatta.
Ikämiehenä ja riskiryhmäläisenä sairastin rokottamattomana juuri koronan. 3 päivää lievää kuumetta. Harvoin on näin helppoa flunssaa ollut. Korona lienee kaikkien aikojen suurin kusetus.
Rokote haitat.
4
537
Vastaukset 4
- Anonyymi
Hyvä ettet itse ole ottanut mRNA-piikkiä.
Koronarokote nostaa kuolleisuutta
https://www.ossitiihonen.com/2021/11/23/koronarokote-nostaa-kuolleisuutta/ - Anonyymi
Katso Pelastetaan Suomen Lapset -lääkäriryhmän sivustoa, siellä on puolueettomia tiedekoosteita.
Linkki hävisi täältä jostain syystä. - Anonyymi
Rokottomattoman sperma ilman geenimanipulointia on tulevaisuudessa
kultaakin arvokkaanpaa.
Samoin naiset ilman geeni ja dna muokkauspiikkiä. Korvaamattoman arvokkaita
tuleville pienille ihmisaluille.
Annetaan lapsille terve luonnollinen alku elämälle ilman kokeellisia rokotteita.
(koronarealistit: vaers tiedot sikiökuolemista) - Anonyymi
Tässä kertausta näistä rokotteiden haittavaikutuksista. Tämä juttu on sikaflunssasta Jenkeissä vuonna 1976. https://t.me/TrueWorldOrder/3535
Jostain kumman syystä ohjelma esitettiin vai kerran.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1241543
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta2031006Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.148629Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.224523- 187499
- 30482
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut11444- 182443
- 41426
Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen18393