Rokote haitat.

Anonyymi

Onko muilla samantapaisia kokemuksia? Kaksi lähisukulaista aivan veto pois. 15 v poika syksystä lähtien ei ole jaksanut käydä koulua kuin tunnin päivässä. Viedään ja haetaan. Lääkärit eivät ole löytäneet mitään selitystä.

Toinen atleettinen kovakuntoinen 21 v nuorimies. Ennen aktiivisesti voimailua salilla. Enää ei voimat riitä siihen. Ei löydy mitään järkevää selitystä mahdollisia rokote haittoja lukuunottamatta.

Voisiko Neurologi Partinen lausua asiasta painavan sanansa. Hän paljasti aikoinaan sikapiikin ja narkolepsian yhteyden. Thl pakotti hänet perumaan puheensa julkisesti. Suomessa ei saa moittia pyhää pharmaa. Muuten voi jäädä lahjukset saamatta.

Ikämiehenä ja riskiryhmäläisenä sairastin rokottamattomana juuri koronan. 3 päivää lievää kuumetta. Harvoin on näin helppoa flunssaa ollut. Korona lienee kaikkien aikojen suurin kusetus.

4

402

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Katso Pelastetaan Suomen Lapset -lääkäriryhmän sivustoa, siellä on puolueettomia tiedekoosteita.
      Linkki hävisi täältä jostain syystä.

    • Anonyymi

      Rokottomattoman sperma ilman geenimanipulointia on tulevaisuudessa
      kultaakin arvokkaanpaa.

      Samoin naiset ilman geeni ja dna muokkauspiikkiä. Korvaamattoman arvokkaita
      tuleville pienille ihmisaluille.

      Annetaan lapsille terve luonnollinen alku elämälle ilman kokeellisia rokotteita.

      (koronarealistit: vaers tiedot sikiökuolemista)

    • Anonyymi

      Tässä kertausta näistä rokotteiden haittavaikutuksista. Tämä juttu on sikaflunssasta Jenkeissä vuonna 1976. https://t.me/TrueWorldOrder/3535
      Jostain kumman syystä ohjelma esitettiin vai kerran.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      66
      4062
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      66
      3792
    3. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      112
      3648
    4. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      65
      2997
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      73
      2846
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      60
      2297
    7. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      60
      1623
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1185
    9. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      117
      1172
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      127
      1168
    Aihe