Luulin että se oli vitsi

Mies ja nainen olivat heräilemässä, nainen sanoi, minulla on jano. Mies vastasi, kultaseni tuon sinulle heti vettä. Nainen, en halua vettä, haluan ymmärtämystä, sano että tiedät miltä minusta tuntuu, että sinullakin on joskus ollut kamala jano.
1103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niinhän sitä sanotaan, että naiset sanovat, että asiat ratkeavat kun niistä puhutaan. Miesten mielestä taas asiat ratkeavat kun ne ratkaistaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mies ja nainen olivat heräilemässä, nainen sanoi, minulla on jano. Mies vastasi, kultaseni tuon sinulle heti vettä. Nainen, en halua vettä, haluan ymmärtämystä, sano että tiedät miltä minusta tuntuu, että sinullakin on joskus ollut kamala jano.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu