https://www.is.fi/autot/art-2000008750522.html
Minulla nimittäin on tuo mustang juuri pihassa jonka hinta nousi. Rikastuin siis lisää ihan vain koska tajusin ostaa sähköauton jo aikasisemmin. Nyt kannattaa todellakin herätä ja hankkia sähköauto ennenkuin hinnat nousevat lisää.
Sähköautojen hinnat nousi. Tienasin juuri 5-6tonnia
7
91
Vastaukset
- Anonyymi
Voihan sitä itseään pettää moisilla ajatuksilla. Siellä se autosi arvo putoaa kokoajan kiihtyvällä vauhdilla.
- Anonyymi
Eikun ne nousee. 18.4 monet valmistajat nostavat hintojaan. Monet 50 tonnia ja enemmän maksavat sähköautot kallistuvat keskimäärin 5-20tuhatta euroa. Eli lauantai viimeinen hetki ostaa normaalihinnalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikun ne nousee. 18.4 monet valmistajat nostavat hintojaan. Monet 50 tonnia ja enemmän maksavat sähköautot kallistuvat keskimäärin 5-20tuhatta euroa. Eli lauantai viimeinen hetki ostaa normaalihinnalla.
Eikös niiden sähköautojen pitänyt halventua ja paljon ihan lähivuosina ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikös niiden sähköautojen pitänyt halventua ja paljon ihan lähivuosina ?
Hhahqh vuoden vitsi. Kallistuvat koko ajan tietysti. Ennen sotaa tuommoista kuviteltiin. Onnekkaita ne jotka ovat sähköauton kerenneet ostaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikös niiden sähköautojen pitänyt halventua ja paljon ihan lähivuosina ?
Se on vain yksi sähköautouskovaisten uskonkappale. Propagandaa.
- Anonyymi
Miten käytät sen viisi tonnia? Ostatko jotain kivaa?
Vai eikö sitä "tienattua" rahaa oikeastaan olekaan saatavilla?
Vai joko myit autosi ja lunastit voiton? - Anonyymi
Älkää nyt kun on kindermuna mustangi pöydällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain36812359Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2565403Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2153947Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö2002635Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov151992Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi191834Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina167900Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!271862No kolahtaako kukaan
Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak74782Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa59736