Ukraina tuhoaa venäjän joukot kesäkuuhun mennessä?

No ei siihen nyt isoa ennustajan lahjoja vaadita?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jep,,miehiä aseissa miljoona Venäjän 150000 vastaan,,lännestä riittää aseapua kun Venäjän oma tuotanto alkaa salaamaan osapuutteen takia.

Äänestä

Pitkällä tähtäimellä Ukraina tämän voittaa. Putin ei saa rakennettua uutta pikku-Neukkulaansa.

Venäjälle koitunutta mainetappiota ei korjata edes 100 vuodessa. Ja tästä ei todellakaan voi syyttää länsimaita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

No ei siihen nyt isoa ennustajan lahjoja vaadita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu