Ihmellinen höpöttäjä Erkki ,, lausuu kerran ihan asia ja tuo totuus Jumalasta. Mutta meneekö hänelläkin pöpöt housuihin ? Eikä jää seisoomaan totuuden takana ???
Niiin kävi Nikolle .Kun huomasi ettei suuri enemistö tukee hänen hyvä sanomansa Jumalalta !! Niin hijeni...
Siis Jumala laittaa kivet huutamaan kun Jumalan miehet pelästyy ja hiljenee maassamme !!!
Jumala laittoi Erkki kivi puhumaan totta kerrankin.. Ei Jumalan ihmeitten aika ole ohi !!!!
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/55df3366-12ff-4d87-a43b-41bf72a237a0
Niikko ja Tuomioja Puhuvat asia !!
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työttömän työnhakijan pääasiallinen tehtävä on työnhaku
Ja uusi työnhaun malli korostaa sitä. ”Tavoitteena on nopea työllistyminen”, sanoo TE-toimiston johtaja. Ja tässä hän aivan oikeassa, koska työttömyys3662646Stefan Thermanin käräjät on 16/6. On jännät ajat miehellä edessään.
Neljä syytettä on nyt edessä, laittomasta uhkailusta liikenneturvallisuuden vaarantamisesta törkeästä kotirauhan rikkomisesta ja ampuma-aserikoksesta821623Mitä kummaa tapahtui, että Suomalaiset yhtäkkiä Natoon haluaisivat?
Ulkomailla ihmetellään, "mikä teihin rauhanomaisiin suomalaisiin oikein meni kun, yht'äkkiä sotahulluiksi muutuitte"? Erittäin hyvä kysymys joka pitäi6961580No niin.. nyt ihan vakavasti..
Haluisitko mies nähdä ja jutella ihan oikeasti? Kun mä haluisin.. voisitko antaa jonkun vihjeen. Tiedän että oot täällä, mut en tiedä että miksi sä tä841103Ajatus on nähdessä
Jutella ja sopia ajankanssa keskustelu edes kerran, selkiyttäisi asioita. Vain kasvotusten, vain sinulle. Katoamalla päätät toisin, oletko ihan varma52811- 45760
Pääsikö Martti
Esittelemään velaka mersua ja hyyryä hienostoalueella lippisjonnelle🤗😜😎87644Noniin tänään on ensimmäinen päivä
Jolloin aion keskittyä muuhun ja ajatella vähemmän sinua! Ei tosin alkanut kovin vahvasti. 😅 Pakko nyt vaan irrottaa ja unohtaa. Toivoa on vasta sitt44629