Savuton Suomi 2030

Mainiota!
https://savutonsuomi.fi/
Elokapina voisi alkaa mannekiiniksi! 🥰
12107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Olisi mainio teko!

Äänestä

Hui! Vihreät - itku ja parku! 😂

Äänestä
  • Zannabikot nostaa äläkän!

    Äänestä

Mites kannabis ja heroiini,vihreät.

Äänestä
  • Itkuhan niille tulee! 🤣

    Äänestä

  • Todella älykäs möläytys:))))))

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Todella älykäs möläytys:))))))

    Juu! Itku tule elokapinisteille’!🤣

    Äänestä

Norjan ulkoministeriö ilmoittaa sulkevansa rajansa ja satamansa venäläisiltä rekka-autoilta ja laivoilta. Näin Norja viimein osallistuu tältä osin EU:n pakotetoimiin Venäjää vastaan !

Äänestä
  • Hyvä juttu!

    Äänestä

Miten Hjallis häpeää Hartwall kauppojaan?

Äänestä

Hyvä juttu. Pitääkin lähteä parvekkeelle röökille. Poltan ehkä kaksi. Kahvikuppi mukaan.

Äänestä
  • Tupakka on nautintoaine ja nautintoaineista nautitaan mukavasti nojatuolissa istuen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mainiota!
https://savutonsuomi.fi/
Elokapina voisi alkaa mannekiiniksi! 🥰

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu