Oi Matti, kaipaan sua niin.... mutta kun et vastaa tunteisiini, vaikka ollaan samassa talossa töissäkin. Jos luet tämän, niin tiedät, että olen ihastunut sinuun!!!!!! Pitkä viikonloppu ja en näe sua!
Vastaukset 8
- Matti
Et onneksi lähestynyt minua tällä viikolla,äläkä lähestykkään vois mennä työkaveruus.(Työpaikallani kaikki ovat miehiä).Jos et tunnista tästä itseäsi,hyvä niin(meille molemmille).Silloin en ole haluamasi Matti
- säikähdä
Ei... et ole se MATTI jota kaipaan... ah... ja niin kaipaan.
- kai-de-puu
säikähdä kirjoitti:
Ei... et ole se MATTI jota kaipaan... ah... ja niin kaipaan.
olenkin jo pitkään halunnut alkaa seurustella puhelinkioskin kokoisen morhokorvan kanssa,,,
jos se oikea nyt sitten olet-mitä kovin toivon-olenko?
- Köyhis
Valitan, Matti on jo kukkarossani.
- Lopettaa
Olen jo valittanut pomolle sinusta.Ahdistelusi on kaameaa.Ymmärtäisin vielä riippurinnat,kierot silmät ja mahti ahterin mutta se valkosipulin lemu on kaameaa.Tiedän ettet todellakaan ole mikään neitsyt ja työkaverit muut on jo sinuun sekantuneet mutta minua on TURHA yrittää tämän enempää koska lääkärini on kieltäytynyt kirjoittamasta sinun takiasi niin suurta määrää viekraa että saisin siihen edes jotai eloa.
- Vanhanen
En voi puhua näin henkilökohtaisia täällä. Tule virkahuoneeseeni, niin sovitaan... hmm... jatkoneuvottelupaikka.
- -Nykänen-
Tiedän, sinähän työskentelet täällä vankilapsykologina. Tunnen kuitenkin, että välillämme on jokin este, ikään kuin lukittu ovi, jota en saa auki, tai kuin kalteri, joka estää minua avautumasta sinulle.
- Wuori
Olen kyllä huomannut kiinnostuksesi mjämmjäm ja ymmäjjän, ettei jomanssillemme olisi jujidisesti mitään estettä mjämmjäm mutta mojaalisesti on kyllä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061271
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku94898Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31804- 66693
- 32635
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93632S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16584- 18568
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43533- 10476