Minkälaista kameraa karavaanarit suosittelee Carmen on ilmeisesti hyvä mutta tyyppejä on erittäin paljon.
Valinta vaikea.
Olisiko antaa suosituksia
Valinta vaikea.
Olisiko antaa suosituksia
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mitä ihmettä sä sillä teet ? Ei mitään virkaa koko kameralla. Osta olutta sillä rahalla niin saat parhaan hyödyn ja kavereita.
En saa kavereita, ellen tarjoa niille olutta.
Jos omistat vanhan toimivan älykännykän tai pikku tabletin, niin saat siitä ilmaisen tuulilasikameran. https://yle.fi/aihe/artikkeli/2015/03/16/autoilijan-apuvalineet-4-sovellusta-tien-paalle
Mulla on -90 luvun TV kamera, painaa 65kg. Iso tukeva jalusta.
Miksi pitää kuvata, ettekö muista missä olette liikkuneet.
Rikkaammat voivat ostaa kameran. Mitä se toisille kuuluu??
Mulla 45euron action kamera. Ostin hetken mielijohteesta Kärkkäiseltä.
Carmen ollut nyt noin vuoden IHAN OK......
Onko sinun kamerassa varoitus myös nopeuskameroista ???
Karavaanarin on erityisen helppo provosoida takaa tulevia sekopäisiin ohitussuorituksiin, joista voisi jaella mehukkaita videoita lehtien palstoille.
Kameraa tarvitaan siksi että löytyy video todistukseksi kun joku hihansa jonossa polttanut tekee "jarrutestin" edessä ohituksen jälkeen.
Juuri niin Oman oikeusturvan kannalta hyvä laite .Toivottavasti ei tule tarvetta näyttää videota poliiseille