kertoo että on helppoa pesää tarjolla.
Tatuointi naisella, oli ikä mikä tahansa...
7
59
Vastaukset
- Anonyymi
Nainen joka ottaa tatuointeja - tai mies, jolla on tatuointi - kertoo teollaan, että on täysin ohjailtavissa.
Ei omaa ajattelua ollenkaan. Otetaan "tatsa" kun muillakin on ja kaikilla julkkiksilla ja koska se on niin mageeta ja trendikästä ja cool jne jne.
Tatuointimusteessa on mm lyijyä. Tietyissä väreissä on myrkkyjä vielä enemmän. Tatsan ottanut on jatkuvassa matalan intensiteetin myrkytystilassa.
Luuleeko joku, että muste kuuluu ihmisen elimistöön tai luuleko joku, että se on jotenkin terveellistä? Jotenkin huvittavaa, että ihmiset, jotka paasaavat terveellisistä elämäntavoistaan ja käyvät kuntosalilla, syövät luomua ovat sitten täynnä tatuointeja.
Idiootit.- Anonyymi
Kirjoitat siis katkerana muijasta, joka petti sinut luuseri . Eikö tarvii ihmetellä.
- Anonyymi
Eniten mietityttää sellaiset tatuoinnit, joilla sattaa olla piilomerkityksiä/viestejä ja joilla tietämättään leimaantuu johonkin. Sama pätee oikeastaan mihin tahansa, vaikkapa vaatetukseen.
- Anonyymi
Tatska naisella kertoo hänen taustoistaan. On harras hellari, entinen linnavenkula.
- Anonyymi
Naisessa parempi myötäeläjä kuin vastaan pistävä provooja jonka kanssa ei pääse sopuun ja yhteisymmärrykseen mistään asiasta,ja joka aina periaatteesta pistää vastaan asiassa kuin asiassa vaikka kuinka olisi väärässä. Ne on miehissä ja naisissa kaikkein pahimpia vallankäyttäjiä ja aina välillä niitä sattuu empatiakykyisten elämään eksymään.
Nuo narsistit käyttää valtaa aina väärin oman eduntavoitteluun ja omaan voittoon kaikkia muita kohtaan. - Anonyymi
Joku pieni kuva on kiva, mutta koko käsivarret väritettynä on karmean näköistä. Nätissä lyhythihaisessa kesämekossa keimaileva nainen ja käsivarret piirrettynä on karmea näky.
Vielä pahempi jos "allit' roikkuu myös. Tuoko tuli sinulle mieleen yöllä klo puoli kolme?
🤣🤣🤣
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/1598158Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu963974- 1123847
- 553343
Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint412680- 531834
Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa
Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d23501723Yliajo Heinolassa
Mikä ihme ihmisiä vaivaa nykyään? Vähän ensin kähistellään nakkikioskilla ja sen jälkeen kostoksi murhataan autolla! Voi431711Kuka on menehtynyt?
https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras111601Kauhea ikävä iski
Mietin vain, mitä olet juuri nyt tekemässä. Mietin myös, välittyykö se sinulle, kun olet koko ajan mielessäni, tunnetko181448