Maryan Abdulkarim jättää Ylen Jälkiviisaat – syynä Timo Soini
jesssss jumala on olemassa!!!!!!
Abdulkarim kokee, että esiintyminen Soinin kanssa olisi hänen arvojensa vastaista.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000008814001.html
Maryan Abdulkarim jättää Ylen Jälkiviisaat syynä Timo Soini
41
161
Vastaukset
- Anonyymi
Senkaltaisista "arvoista" on maailma saanut kokemusta jo reilusti yli tuhannen vuoden ajan, alkuaikoina eritoten miekanterän välityksellä, nykyisin myös ruudin yms. aineiden avittamana.
- Anonyymi
Näillä mennään…..
- Anonyymi
Ei syynä ole Soini vaan niggan alhainen ÄO.
- Anonyymi
Sekin on mahdollista.
- Anonyymi
Islamnaisilla on jo nuorena vapaus valita leikelläänkö hänet. Kenen kanssa avioituu. Käyttäkää koko ikänsä muumimörkö asua. Vai mitä?
- Anonyymi
pimeyden ruhtinatar
- Anonyymi
Sananmukaisesti….
- Anonyymi
Lähinnä pimeyden mörkö.
- Anonyymi
Hyvä päätös, terve menoa.
- Anonyymi
Miksi sen piti saada tulla väkisin kylään?
- Anonyymi
Taakanjakoa, taakanjakoa….
- Anonyymi
Jäi tänne suomeen maailmakylässä tapahtuman jälkeen.
Näki ilmaiset halal lihapadat!
- Anonyymi
En mitenkään fanita Soinia, mutta hyvä uutinen….
- Anonyymi
Vihervasemmistolaisuus paistaa läpi!
- Anonyymi
Musta leijona tulee pelastamaan ja uhritumaan avuksi.
- Anonyymi
Eikö Sulttaanilla tai uuninpankonpojalla ollut aikaa kun Soini piti ottaa?
- Anonyymi
Toi M A on 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
- Anonyymi
Se on sentään Allaahin tytär…
- Anonyymi
Mutta tämä kehitysmaataustainen somalialainen Allahin palvoja muutti käsitykseni feminismistä täysin!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se on sentään Allaahin tytär…
Tarkoitit kummituksen tytär?
- Anonyymi
Turha läpättäjä. Jättäisi sen rätin päästään niin olisi edes uskottavampi.
- Anonyymi
Nimenomaa, ei todellakaan kuulu sivistyneen ihmisen tunnusmerkistöön….
- Anonyymi
Jos sen on aika siirtyä pirttiviljelyyn. Panee sopivasti Soinin syyksi.
- Anonyymi
Tuskin se enää ”feministinä” aloittaa pirttiviljelyä uudestaan!
Sillähän muistaakseni 2 lasta ja sehän on niitä kuuluisia somalialaisia ”yksinhuoltajia” ainakin suomen lain mukaisesti! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuskin se enää ”feministinä” aloittaa pirttiviljelyä uudestaan!
Sillähän muistaakseni 2 lasta ja sehän on niitä kuuluisia somalialaisia ”yksinhuoltajia” ainakin suomen lain mukaisesti!Veikkaan että se on parisuhteessa Allaahin kanssa!
- Anonyymi
Syyttää kaikesta äärioikeistolaisia fasistinatsirasisti persuja!
- Anonyymi
Kiintiö Allaah lähti, kun ei tuntenut oloaan ”turvalliseksi” kuten ei Renatsikaan….
- Anonyymi
Kun Valtaoja rupesi ahdistelemaan…..
- Anonyymi
Milloinkahan tokunihmiset ymmärtää mihin tämä Allaahpaska suomessa pyrkii….
- Anonyymi
Karisma puri😆😆😆
- Anonyymi
Mikä ihmeen karisma?
- Anonyymi
Suomi menettäisi taitavan keskustelijan jos Abdulkarim lähtisi suomesta.
- Anonyymi
Suomen talous kaatuu jos tämä suuri ajattelija lähtee suomesta!
- Anonyymi
Rasisti siis jäi pois ohjelmasta
- Anonyymi
Abdulkarim on loistava esimerkki feminististä.
- Anonyymi
Jättäis vielä Suomenkin , niin olis parasta.
- Anonyymi
Suuri pettymys että Abdulkarim lopetti ohjelmassa!
Ainoa syy seurata jälkiviisaita. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suuri pettymys että Abdulkarim lopetti ohjelmassa!
Ainoa syy seurata jälkiviisaita.Hyvää sarkasmia!
- Anonyymi
kuinka ateisti-persu Soini kehtaa?
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17560094/monikulttuuri-suvaitsevaisto-kulttuurimarxismi-luo-rasismia-kristillista-kantavaestoa-vastaan
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15214486Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant408326Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486082SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1705685Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.694327Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm584080Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot263975"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan692713