Sanna Marin kärähti TAAS ryyppäämisestä!!!

Sanna Marin huusi ja heilui kännissä viinilasi kädessä lätkämatsissa!
769
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ääni Marinille!

Äänestä

Puhelin jäi narikkaan

Äänestä

Viimeistään nyt kaikki näkee ettei Marin ole sovelias johtotehtäviin, jossa pitäisi olla esimerkkinä muille

Äänestä

Maistuu......varmaan sullekin.....

Äänestä

Onhan se hyvä näyttää että ennen työpäivää voi vetää viinaa, ja että juhlomiseen kuuluu aina viina.

Äänestä

Firman piikkiin

Äänestä

Ei 'kärähtänyt', ihan avoimesti juhli - ja syystä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sanna Marin huusi ja heilui kännissä viinilasi kädessä lätkämatsissa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu