Mitä kyseinen labratulos tarkoittaa. On otettu virtsasta.
U-Nitr-O: pos
7
360
Vastaukset
- Anonyymi
Tästä on jo ketju.Käy sieltä lukemassa.Olet jo toinen joka kyselee eikä jaksa googlettaa.
- Anonyymi
Ja tähän meni aikaa muutama sekuntti.Kiitä googlea älä minua.Nitriitti on typpiyhdiste ja peräisin nitraatista. Sitä syntyy kolibakteereiden tuottamana, jos niiden määrä on liiallinen.
- Anonyymi
ainii sä et jaksa googlettaa.Kolibakteeri (Escherichia coli) on yksi niistä bakteerilajeista, jotka elävät tasalämpöisten eläinten (muun muassa nisäkkäiden ja lintujen) ruoansulatuskanavan alaosassa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ainii sä et jaksa googlettaa.Kolibakteeri (Escherichia coli) on yksi niistä bakteerilajeista, jotka elävät tasalämpöisten eläinten (muun muassa nisäkkäiden ja lintujen) ruoansulatuskanavan alaosassa.
Ainii ihminenkin on sitten nisäkäs.Onko sulla vielä jotain jota voi googlettaa.
- Anonyymi
ihminen on sitten tasalämpöinen.Pitääkö kaikki googlettaa valmiiksi?
- Anonyymi
. Myrkky, joka näkyy infektioissa! VTI.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
. Myrkky, joka näkyy infektioissa! VTI.
vastasit 2 vuotta myöhässä. eikön kysyjä ole saanut jo hoitoakin jos häikkää ollut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2331789- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451192Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad49917- 14750
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 37715
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23692Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627