Suomessa on nyt kuntia joissa ei saa bensaa

Eikä sielä kulje julkiset liikenteet eikä sielä ole sähköautoille latauspaikkoja. Ja tälläiset alueet tulevat leviämään. Kyllä meillä on tulevaisuudessa hieno valtio jossa elää :D
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sähkö auto on kaupunki auto.sehän on selvä mut hommaa vehje et voit ladata kotona niin kyllä kannattaa näillä sähkön hinnoilla.nyky bensa-autot kulkee tosi vähällä.

Äänestä

Suomi on maailman vähiten epäonnistunut maa.
Kuntajako tosiaan on hevosvetoiselta ajalta. Alle 30 "kuntaa" riittää hyvin.

Äänestä

GreatReset, kaikki palveluiden käyttäjiksi koppero asuntoihin älypilvenpiirtäjiin.
Joko alatte hönöt herätä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eikä sielä kulje julkiset liikenteet eikä sielä ole sähköautoille latauspaikkoja. Ja tälläiset alueet tulevat leviämään. Kyllä meillä on tulevaisuudessa hieno valtio jossa elää :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu