Keskustelua näistä sarjoista. Greyn Anatomia on vähän tylsä välillä. Asema 19 on huippu. Ootteko kaikki kaudet Greyn Anatomiasta katsoneet, entä Asema 19?
Greyn Anatomia & Asema 19
Anonyymi
3
965
Vastaukset
- Anonyymi
Asema 19 katsottu kuutoskautta odotellaan. Onkohan mitään faniporukkaa Suomessa, joiden kanssa jakaa ajatuksia.
- Anonyymi
Eipä taida olla ku yksinäisiä susia. Mut sitäkin sitoutuneimpia…
- Anonyymi
Mulle tuli 5. ekan jakson jälkeen loppu. Sarjassa ei tehdä muuta kuin huudetaan ja tapellaan. Sarja on ilmeisesti teineille tarkoitettu ja ei sovi viiskymppisille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1507076
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1505946- 1315147
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.484697Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?554038- 673218
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.553140Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m252892- 472447
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢162323