Putin yrittää toistaa Stalinin suunnitelmaa

8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Putin on nero

Äänestä
  • korkeintaan keisari Nero

    Äänestä

  • Putin ei mikään nero ole, sotaisa ja mielisairas kiusaajatyyppi se on! Ihmettelen ihmisiä jotka ylistää Putinia, ei ole heilläkään kaikki palikat kohdillaan!

    Äänestä

  • Millä perustelet? Tarvitaanko ihmisten tappamiseen neroutta? Empatiakyvytön narsisti ja diktaattori Putin on ja sillä sipuli.

    Äänestä

Putin siirrättää Ukrainalaiset Siperiaan ja siirtää venäläisiä tilalle.
Tällä miehellä on m*naa.

Äänestä
  • Kyllä näin on. Nato taasen näyttää aivan m*nattomalta.

    Äänestä

Putin on hirviö!

Äänestä

Murhamies!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

sen kolmas vaihe on kamalin

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000008881091.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu