Todella surullista

Poikani tuli kaapista. Nyt ei meidän suku jatku, ja kaiken lisäksi aikoo mennä naimisiin. Pitää kuulemma varata kirkko ja iso savusauna äijille. Löytyykö kohtalo tovereita
15799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Sinimusta värien käyttö on merkkinä kohtalotoveristasi.

Äänestä

No joo, meillä flikalla samat vinkeet mutta mikä se klipsuttelumökki on ?

Äänestä

Voivat he käytää kohdun vuokraus ja omat siemenensä sinne laitaa.Mailman loppu asia ei ole.Moni hetro pari ei halua lasta tai Haluaa mutta ei saa!Jatkuhan vanhempina sukunne omista sisarus sarjoista,serkuista,sedistä ,tädeistä.Ei lapsen saati siis ole itsestään selvyys koskaan.Jokainen yksilö kuitenkin elää omaa elämää.Ei pidä elää vanhempien tai sukunsa elämää.Tai Edellämainitujen toiveiden mukaisesti.

Äänestä

Ei löydy ja lopeta tuollaiset keksityt jutut

Äänestä

Mun ukki tykkäsi olla lampaiden kanssa tallissa

Äänestä

Piikatyttö heräs aamulla lehmän alta ja tokaisi että yksi mies kerralla yksi mies kerralla...

Äänestä
  • Piika tyttö heräs ojanpenkalta puhelinpaalun vierestä ja kysyi jokos tuo pitkä poika sai

    Äänestä

Ei oo alottajallakaan helppoa...

Äänestä

Huhhuh sain 52v rouvaa eilen ja nyt syyhyttää

Äänestä

Näit unta

Äänestä

Onhan se varmaan kamala paikka huomata että penskoista on tullu homo tai lesbo. Mutta minkäs teet. Tunnen yhden isän joka ei oo hyväksyny poikansa homppeluutta. Kerrankin sanoi kun poika oli tulossa kotiin että prkl ruskeen reiän ritarit taas tulee. Huh huh.

Äänestä

Olin aikoinaan iso johtaja mutta jotain meni pieleen kun koko elämä annoin isälle ja äitille.

Äänestä

Eihän kaikki p-johtajat pääse ulos äitin luota.

Äänestä

Täällä on niin paljon perä kammarin poikia

Äänestä

Peräkammarissa on kiva juoda tissi maitua

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Poikani tuli kaapista. Nyt ei meidän suku jatku, ja kaiken lisäksi aikoo mennä naimisiin. Pitää kuulemma varata kirkko ja iso savusauna äijille. Löytyykö kohtalo tovereita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu