Haisevaa keskikesän juhlaa kaikille kakkapyllyille!!!!
*pyllistää*
RRRRRRRRRRRUIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKSSSSSSSSSSS KLURRRRRRRRRRRR ROTLOTLOTLOTLOTLOTLOTLOT LÄRINÄÄ NARINAA PIERUN ARMOTONTA RUTINAA ÖÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄRRRRRRRGH UUUUUUUUUUUUUHHH UUUUUUUUUUUUUURGH GRUNT GRUNT!!!
HAISTAKAA KAIKKI PYLLY!!!
Ah, helpotti. Lärveisiä uusille ylioppilaille!
Juhannuspieru
1
355
Vastaukset
- Anonyymi
Kiitos, Pieris
Mulla tuli just kauhee juhannussalko tuhkaluukusta E-junan eteiseen tossa Pitskun kulmilla. Ainaski 2 metrii karvoineen, ja jätin sen sinne pridepellejen palvontatoteemiksi. Siellä olikin muutama pridepelle sitä nuuhkimassa, ja heiveröinen kätösensä teki nykivää liikettä housuntaskussa, korvarenkaat helisivät (vrt. Rapalan mannekiini) ja ähinänsä oli verrattavissa lähinnä luteen pieruun.
Aurinkoista kesää Pierikselle, muista pitää lajimme lippu korkealla, ja pasko julkisesti aina kun voit.
Ensi kesänä voimmekin jo lahjoittaa piolookillisen sodankäyntimme tappavat kukkaset tonne Mustanmeren kulmille, ja kysellä parhaita tarjouksia. Maksu ruplissa.
Slava Rossija.
T: Bio-Salis
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1086937- 954441
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista493885- 513538
Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee483522- 1903479
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san242979- 672684
- 482532
- 131924