Onko venäläiset tyhmiä

Onko venäläiset tosiaan noin tyhmiä..antavat muutaman hepun määrätä missä mennään..eli soditaan muita maita vastaan..eikö teistä tosiaan löydy vastusta noille Hitlerille.. koko maailma vihaa teitä kohta..Kiina ja Intia odottaa sopivaa hetkeä iskeä teihin..tuhotkaa Putin ja HOVINSA nyt heti
379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Katos ne on Puten Puttelandiassa rökiny 20v samaa paskaa eli Puten syöttämään ropakantaa. Aamusta iltaan ja vähä lisääkin. Ne on samalla tavoin pakko syötettyjä ku Aatun ja ääri uskovaisten jengit. Ja ku lapsesta lähtien skeidaaa syötetään nii ne uskoo sen todexi . Ne jotka Puten lätissä ei röhki sitä kärsät hehkuen... tapetaan tai vankilaan....On siellä viisaitaki jotka osaa ajatella omilla aivoillaan,mutku ne ei oo vallassa ja on henkensä kaupalla siellä. Nää trollit on Puten omia porsaita. Juuri ne heittää ropakantaa tänne. Pietarissa ne saavat rehua kaukaloonsa ja kärsät hehkuen Puten kuvan ääressä röhkimässä lätissään nö nöf ja laulavat Putte possu lauluja Puten kunniaxi

Äänestä
  • Nimipäivää laulu onse Putte possun nimi päiviä vietetään ja kaikilla oli niin mukavaa nöf nöf nöf ui....

    Äänestä

En usko että saavat saikssn joku Jenni Hauki ja Sauli Nännistö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko venäläiset tosiaan noin tyhmiä..antavat muutaman hepun määrätä missä mennään..eli soditaan muita maita vastaan..eikö teistä tosiaan löydy vastusta noille Hitlerille.. koko maailma vihaa teitä kohta..Kiina ja Intia odottaa sopivaa hetkeä iskeä teihin..tuhotkaa Putin ja HOVINSA nyt heti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu