Kun halvalla saa Suomalainen unohtaa boikotit

Vai väittääkö joku,metsä nämä kaikki tankaajat ovat putinisteja?

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/a81e00e0-ee11-43ed-8a4f-6f8d93fe5cb4
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei pitäisi nöyristellä Eurostoliitolle ja mennä mukaan maallemme tuhoisiin pakotteisiin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vai väittääkö joku,metsä nämä kaikki tankaajat ovat putinisteja?

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/a81e00e0-ee11-43ed-8a4f-6f8d93fe5cb4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu