Uutisoitu, että Zelenytsillä olisi mukavasti varoja tilillään, epäillään jopa korruptiota, veroparatiisi yhteyksiä liekö kateutta?
Ei ole koomikollakaan helppoa.
Ei ole koomikollakaan helppoa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Lähde?
Onkos Putin muuten hyvinkin varaton? Mistä se raha on tullut?
Sen lähre on aamu rehun jälkeen syntynyt aivopieru. Kato FAKTAA ku ein oo ollenkaa nääs Vaan vanhan toistoa. Kato ku siel Pietaris ei oo muutakaa ku vanhan toistoa.....Paskapaperiakaa ku ei oo kayupois...Mut ku ne on alkanut käyttää lusikkaa.Sitä ko kopauttaa pöntön kulmaan ja nuolasee puhtaaxi niin harashoo ja päivä jatkuu...Vai mitä rolli??
SE ko o mafia bossi.Muut tekee duunin ja kantaa sille sitä
Zelenskyllä rahat koska Putin?
Ei, vaan Zelenskyn rahajutut keksit sinä tai pikemminkin Venäjän propaganda.
Minä taas yritin selittää sitä, että on lähinnä irvokasta jankuttaa muista, kun tietää Putinin puuhat.
Zelenskyyn juutalaisrotta on varastanut satoja miljoonia kansansa varoja itselleen.
Odessan alueella ainakin 21 ihmistä kuoli ja kymmeniä haavoittui perjantaina Venäjän ohjusiskuissa. Kuolleiden joukossa oli ukrainalaisviranomaisten mukaan ainakin yksi lapsi.
Mitäs putinistit tähän? Löytyykö selityksiä?
Zelensky on edelleen hengissä vaikka hänen peräänsä lähetettiin tappajat.Kiovaa ei vallattu kolmessa päivässä.Koomikko Zelensky teki itsestään maansa todellisen johtajan.Venäjän johtaja Putin taas teki itsestään maailmanluokan pellen,Pelle Putler.