Lämmittimet huoltokatkolla.

Haarp-ilmaston lämmittimet ovat huoltokatkolla ilmeisesti kun lämpö on laskenut 20 asteeseen.
Norjassahan on Suomea lähin Haarp-ilmaston lämmitin.
Näitä asemia on maailmalla paljon.
293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Säätä manipuloidaan manuaalisesti.
Maailmalla asiaa tutkitaan, mutta ei ylitä uutiskynnystä koska luokitellaan "salaliittotouhuksi"
https://www.youtube.com/watch?v=cgPk6HXaoa4

Meille kerrotaan, että sään ääri-ilmiöitä yritetään hillitä noilla vehkeillä mutta niillä tehdäänkin aivan pänvastaista. Nähdäänhän se ilmastosta.

Äänestä

sää on tehokas keino,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Haarp-ilmaston lämmittimet ovat huoltokatkolla ilmeisesti kun lämpö on laskenut 20 asteeseen.
Norjassahan on Suomea lähin Haarp-ilmaston lämmitin.
Näitä asemia on maailmalla paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu