Ihanan Boris Johnsonin sortsikuva leviää maailmalla

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaikkea muuta.

Äänestä

Mielestäni Suomen pääministeri on kivempi katsottava?
Vai olenko niin juntti, etten tajua tuota brittiläistä charmia?

Äänestä

Kaikenlaista asian vierestä vertailua. Työn tuloksia kansan hyväksi voisi paremminkin nostaa, ei turhanpäivästä pintakultaa koska siitä ei kansalle mitään iloa eikä hyötyä.
Missi ja misterkisat olkoot erikseen sellaisesta kiinnostuneille, Vaikka sekasarjassa kuten kuvaparin vertailu.

Äänestä

Boriksella on kehittyneemmät pohjelihakset, korkea testo?
Mutta säärikarvoitus on samanlainen Sannun kanssa, eipä juuri. Onko sheivattu..?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.is.fi/viihde/art-2000008938329.html

Mahtava tyyppi tuo Boris!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu