Saksa voittaa suomen jalkapallossa varmasti 6-0

Kun suomi hävisi jo espanjalle 4-1
ja tanskalle 1-0. Kylmää on kyyti.
Suomi kuulemma arvottiin kaikista kovimpaan lahkoon futiksen em-kisoissa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos kerran tanska jo hävisi saksalle 4-0.
On tulos suomi-saksa ottelu vähintään 6-0.

Äänestä

Mikä mafia noissa kisoissa on, kun noin voidaan tehdä?

Äänestä
  • Arvotaan suomelle ensin paikka kovimpaan mahdolliseen lohkoon ja sitten nauretaan kun ei pärjää. Ei voi pärjätä, kun on liian kova vastus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kun suomi hävisi jo espanjalle 4-1
ja tanskalle 1-0. Kylmää on kyyti.
Suomi kuulemma arvottiin kaikista kovimpaan lahkoon futiksen em-kisoissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu