Mistä saa ostaa Alzheimerin taudin torjuntaan sopivaa Souvenaid- ravintolisää edullisemmin?
Kalliita hintoja näkyy olevan paljon.
Pitäisi ottaa yksi annos päivittäin, mutta kun ne maksavat useampia euroja kappaleelta.
Jossain kuuluu olevan välillä edullisempia tarjouksia ja 72 tai 96 kappaleen paketteja toimitetaan ilman lisämaksua vain tuotteiden hinnalla.
Lääkettä pitäisi saada, mutta rahaa tarvitaan paljon . Mistä saisi edullisesti?
APUA! Auttakaa löytämään edullisin tarjous!
Kiitoksia löytämisavusta!
Souvenaid - ravintolisää edullisimmin
Anonyymi
6
1786
Vastaukset
- Anonyymi
Mistäköhän olette näitä tilanneet edullisemmin , luotettava toimittaja , suomesta vai ulkomailta ?
- Anonyymi
isä söin just tuota valmistetta ei siitä ollut mitään apua..pelkkää rahastusta
- Anonyymi
Ei kait tuo paranna mutta eikös tarkoitus olekkin hidastaa dementia etenemistä käsitykseni mukaan ?
- Anonyymi
Mm. täältä www.karhuapteekki.fi saa tilata isoja eriä halvemmalla kuin mitä maksavat pikku pakkauksissa. On siis porilainen apteekki. Souvenaid on hyvä tuote, se hidastaa sairauden etenemistä. Kieltämättä on hintava.
- Anonyymi
Ihan samoissa hinnoissa menee muuallakin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1256388Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766195Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716143Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443982Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482405Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1301447- 131289
- 1871118
- 64950