Olet meedioden mukaan 200-300 kköyhempi

Viisaan Spilän hallituxen toimen mukaan jokainen 0-100v on 200-€ köyhempi.KIITOS Siplän halituxen.AI Mixi :UNipher---- KEPU pettää aina..nyt Sinun lompaxin.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin se pitää KEPU pettä aina

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Viisaan Spilän hallituxen toimen mukaan jokainen 0-100v on 200-€ köyhempi.KIITOS Siplän halituxen.AI Mixi :UNipher---- KEPU pettää aina..nyt Sinun lompaxin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu