Nyt on ennustettu...

että tulee miljardi kuolemaa korona rokotuksista vuoteen 2028 mennessä.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Paljonko itse tautiin kuoli?

Äänestä

Juuh niin on ennustettu pari vuotta sitten samat ennustajat ennustivat että jokainen silloinen rokotteen ottaja on kuollut kahden vuoden sisään.

Pistäkääpä nyt foliohattuja taas syvemmälle päähänne ottakaa ajallanne ne mielenterveyslääkkeenne ja poistukaa huoneisiinne ennen lääkärikierrosta niin tämäkin päivä kyllä hoituu ihan itsestään.

Äänestä

Mitäpä jos opettelisit kirjoittamaan omaa äidinkieltäsi kunnolla ennen kuin ennustelet yhtään mitään.

Äänestä
  • Minä ymmärsin aloituksen oikein hyvin, on virheen korjaava systeemi päässä, ei tullut SYNTAX ERRORIA!

    Äänestä

Joo, vuosia sitten jo ennusteissa, tohtori Kuolema, Fauci, kertoili, että pitää vähentää ainakin 700 milj. yksilöä, muutaman vuosikymmenen aikana. Ja jos sotia saadaan lisää aikaiseksi, niillä vähennys käy paljon nopeammin, luonnostaan. Myös WHO:n asiakirjat ovat näitä suunnitelmia paljastaneet. Ja ainahan voi tulla " uusi pandemia" ja piikit. " Hyvä tästä tulee...."

Äänestä

Sovitaanko niin, että jos ei tule, sinä perut juttusi julkisesti ja myönnät virheesi?

Äänestä

Venäjärahoitteinen TokenTubeko kertoi?

Äänestä

Ai siksikö putin rupesi siviilejä lahtaamaan kun pandemia tappoi liian vähän?

Äänestä

No se olisi hyvä vaan maapallolle ja luonnolle, enemmänkin saisi kaataa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

että tulee miljardi kuolemaa korona rokotuksista vuoteen 2028 mennessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu