Vasemmistolaisten mielenterveysongelmat näyttää

pitävän paikkansa, niistähän on pari tutkimustakin.

Sillä tuo kelan elätti demarivasuri, joka jauhaa persuista, on todella sairas. Nyt hän jo toistaa samoja juttujaan persuista, esim. Pärjäisikö kuutiopää Purra eduskunnan missikisoissa. Vain mielisairas voi keksiä jotain noin tyhmää.
1350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Se sairaspää keksii koko ajan valejuttuja persuista.

Äänestä
  • Fattapersu keksii koko ajan valejuttuja naispääministeristä ja muista hallituksen naisministereistä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Fattapersu keksii koko ajan valejuttuja naispääministeristä ja muista hallituksen naisministereistä.

    Sanoo kelan rahoilla elävä ruma femakko.

    Äänestä

Ei se elä enää pitkään.

Äänestä

"Vain mielisairas voi keksiä jotain noin tyhmää."

Valitettavasti oma kirjoituksesi myötäilee kritisoimaasi.

Äänestä

Persuporvari jauhaa vassareista ja vihervassareista kellon ympäri palstalla ja suuttuu heti jos joku keskustelija arvostelee persuja joilla persun mielestä on ainoa "totuus" milloin mistäkin asiasta hallussaan.

Äänestä

Kommenteista päätellen, aloittaja näyttää olevan oikeassa.

Äänestä
  • Ketjun aloittaja vastaa itselleen.

    Äänestä

PerZujen mielenterveydestä ei ole ainoastaan paria vaan triplasti tutkimuksia. Pitävätkö tutkimukset paikkansa vai tarvnneeko perZujen mielenterveyden synkkiin syövereihin tämän enempään tunkeutua. Sieltä saattaa löytyä vaikka mitä hirveitä kamaluuksia.

Äänestä
  • Jep.

    Äänestä

  • Säälittävä kommentti. Mutta on tutkikuksia jotka todistaa, että teillä vasureilla on paljon mielen sairauksia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Säälittävä kommentti. Mutta on tutkikuksia jotka todistaa, että teillä vasureilla on paljon mielen sairauksia.

    Tuo on tutkimusaineistoa uudelle tutkimukselle, jossa tutkitaan mielenterveysongelmia peZuissa ja liittyykö se koronaviruksen jälkioireisiin.

    Äänestä

Kyllä monet muutkin kuin 'tuo kelan elätti demarivasuri' ymmärtävät Purran häikäisevän kauneuden.

Esimerkiksi meiltä VKK:laisilta menevät jalat aina hyyteläöksi, kun näemme Purrasta vilauksenkin eduskunnan tiloissa.

Voisitko kertoa tarkemmin noista vasureiden tyhmyydestä kertovista tutkimuksista? Kuka tehnyt, missä tehnyt, milloin tehnyt...?

Olisi mielenkiintoista tutustua kyseisiin tutkimuksiin, vaikka tiedänkin ilman mitään tutkimuksiakin, että vasurit ovat maailman toiseksi tyhmimpiä tyyppejä.

Tyhmempiä ovat vain persut.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

pitävän paikkansa, niistähän on pari tutkimustakin.

Sillä tuo kelan elätti demarivasuri, joka jauhaa persuista, on todella sairas. Nyt hän jo toistaa samoja juttujaan persuista, esim. Pärjäisikö kuutiopää Purra eduskunnan missikisoissa. Vain mielisairas voi keksiä jotain noin tyhmää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu