Matti Vanhanen kuoleman kielissä sairaalassa

Mahtaako päästä pian hiilihankohommiin Iken seuraksi, niin kuin kaikki muutkin porvarit?
566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Saatana sanoo: tänne pääsee vain SDP:n jäsenkirjalla.

Äänestä

Vanhasella ollut noita sydänongelmia jo aikaisemminkin. Lienee rasittunut vielä lisää noissa talonrakennushommissa.

Äänestä

Pitkillä miehillä ei pumppu kestä.

Äänestä

Tuppeen sahatut uuniperunat on yksi pahimmista mikä aiheuttaa flimmereitä.

Äänestä

Ottanu 4.:n? Vaiko apinarokko, tosin homostelu ei tainnu kuulua harrastuksiin.
Mene tiedä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mahtaako päästä pian hiilihankohommiin Iken seuraksi, niin kuin kaikki muutkin porvarit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu