kokemuksia plastiikkakirurgiasta Turkissa

Anonyymi

Hei, pohdin plastiikkakirurgisten toimenpiteiden toteuttamista Turkissa (kasvot, rinnat, vatsa). Mielelläni kuulisin kokemuksia ja myös tietoa paikoista, joissa homma on toiminut ja lopputulos on ollut hyvä.

5

3893

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miksi Turkissa? Onko sinulla jokin erityinen suhde Turkkiin?
      Itselleni ei juolahtaisi mieleenkään tuollaiset hoidot Turkissa. Terveydenhoitojärjestelmä voi tuottaa yllätyksiä ja pettymyksiä. Hankala saavutettavuus eli tutkimukset, hoidot ja jälkiseuranta matkojen takana. Kieliongelmat todennäköisiä. Kulttuuriongelmat. Jos komplikaatioita tulee, kuka vastaa? Mihin valitat?

      • Anonyymi

        Hienoa olisi juurikin kuulla käytännön kokemuksia niiltä jotka käyneet operaatioissa Turkissa.


    • Anonyymi

      Olen käynyt ottamassa Turkissa lomamatkan yhteydessä botoxia, hyvin sujui. Mua itseä on kiinnostanut rasvaimu joko Turkissa tai Tallinnassa, siis ihan hinnan vuoksi, mutta Turkki ei ole enää vaihtoehto..

    • Anonyymi

      Muakin kiinnostais onnistuneet kokemukset/ suosituksia turkkilaisista klinikoista.

    • Anonyymi

      Kävin 11/22 rhinoplastiassa Istanbulissa. Hinta 2800,- sis. kuljetukset, erittäin hyvä hotelli, tietysti leikkaus ja lääkkeet. Rahaa meni vain omaan iltasyömiseen ja shoppailuun. Upea nenä tuli! Toki vielä turvoksissa mutta paranemaan päin.
      Klinikan mainostajaksi en ala sillä kukaan ei maksa siitä minulle mutta Turkkiin vaan. Kokemusta kirurgeilla ihan eri tavalla kuin täällä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      144
      4007
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      366
      3084
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      2018
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1715
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      5
      1148
    6. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      975
    7. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      974
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      861
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      71
      839
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      804
    Aihe