Hei, pohdin plastiikkakirurgisten toimenpiteiden toteuttamista Turkissa (kasvot, rinnat, vatsa). Mielelläni kuulisin kokemuksia ja myös tietoa paikoista, joissa homma on toiminut ja lopputulos on ollut hyvä.
kokemuksia plastiikkakirurgiasta Turkissa
5
3893
Vastaukset
- Anonyymi
Miksi Turkissa? Onko sinulla jokin erityinen suhde Turkkiin?
Itselleni ei juolahtaisi mieleenkään tuollaiset hoidot Turkissa. Terveydenhoitojärjestelmä voi tuottaa yllätyksiä ja pettymyksiä. Hankala saavutettavuus eli tutkimukset, hoidot ja jälkiseuranta matkojen takana. Kieliongelmat todennäköisiä. Kulttuuriongelmat. Jos komplikaatioita tulee, kuka vastaa? Mihin valitat?- Anonyymi
Hienoa olisi juurikin kuulla käytännön kokemuksia niiltä jotka käyneet operaatioissa Turkissa.
- Anonyymi
Olen käynyt ottamassa Turkissa lomamatkan yhteydessä botoxia, hyvin sujui. Mua itseä on kiinnostanut rasvaimu joko Turkissa tai Tallinnassa, siis ihan hinnan vuoksi, mutta Turkki ei ole enää vaihtoehto..
- Anonyymi
Muakin kiinnostais onnistuneet kokemukset/ suosituksia turkkilaisista klinikoista.
- Anonyymi
Kävin 11/22 rhinoplastiassa Istanbulissa. Hinta 2800,- sis. kuljetukset, erittäin hyvä hotelli, tietysti leikkaus ja lääkkeet. Rahaa meni vain omaan iltasyömiseen ja shoppailuun. Upea nenä tuli! Toki vielä turvoksissa mutta paranemaan päin.
Klinikan mainostajaksi en ala sillä kukaan ei maksa siitä minulle mutta Turkkiin vaan. Kokemusta kirurgeilla ihan eri tavalla kuin täällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1444007Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3663084Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt142018Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101715Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja51148Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar69975- 71974
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23861- 71839
- 44804