Mistä riittää rahaa ja lääkäreitä ja hoitajia aina vaan näille pössyttelijöille. Monia päihdehuoneita on jo ennestään ja pään silittelijöitä. Tavallinen kansalainen ja vanhukset ei saa labrakokeita eikä verenpainemittausta kunnalta kun tulee niin kalliksi ja jos sairastuu yli 70 kymppisenä niin mietitään kannattaako hoitaa.
Helvetti kun alkaa luuseriksi ja käyttäjäksi samaten kun juoppo juo, ite kaataa pullon huulilleen ja nisti pistää itseään niin se on oma moka, kun varmasti tietoa on ihan kaikilla mihin alkaa, menee rahat terveys, ihmissuhteet.
Helvetin heittiöt samalle saarelle pärjäilemään, mitä niihin käyttää aikaa ja rahaa sama kun heittelisi viis satasia kaivoon.
Valvottu aineiden käyttöhuone
Anonyymi
0
180
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092300Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???26974- 71902
- 103896
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha568835- 82738
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik30627- 66625