Kauhukolmikko myi forttumin sähköverkot
Anonyymi
15213
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Trio hupu lupu tupu laitetaan kuopan reunalle, jos alkaa liikekannallepano?😃😄😆
Voi alkaa kovat ajat.
Yhdyssanakin unohdettu siis ja virkesäännöt
virat jatkuu kun myydään omat ja lainatut ulos pilkka hintaan, kunhan ei vaan kopeloi naista virassa,
Homon pitäisi nyt tehdä johtopäätökset ja erota
mutten pysty kun olen jo avioerossa ja työtön
perkele
Haavisto on äärimmäisen epämiellyttävä henkilö. Hänellä on vaikka kuinka paljon nk. luurankoja kaapissaan. Hänen katseensa on aivan saatanallinen. Kasvojen ulkokuoren alla on vaikka kuinka paljon salattua pahuutta.
Ainakin anoppini tapauksessa
Pakko kehua,loistava kommentti.
Miksi jutusta puuttuu Häkämies? Juuri hän on mastermind kaikkien Kokoomuksen järjestämien kymmenien miljardien kansalta varastamisten takana. Oli se joka yhdessä "Jykän" kanssa ajoi vimmalla läpi Carunakaupat. Vasta kun Kokoomuksessa oli tiedossa kaupoista saatava lahjusten määrä, luvattiin Haavistolle niistä pieni osuus, eikä muuta tarvittu. UMTS, Caruna, Kemira Ja Uniper. Kaikissa niissä Häkämies junailemassa.
Mutta olihan siellä päättämässä myös Paavo Arhinmäki ,vas, ja Lauri Ihalainen,sd,
Siis Vasemmistoliitto ja SDP.
Taas SDP.
Kuten hyvin trolli tiedätkin, vastusti Arhinmäki kauppoja alusta loppuun ja jätti niistä eriävän mielipiteen. Jos hän olisi saanut päättää, ei valtion sähköverkkoa olisi myyty maailman veronkiertohuijareille.
Mertiitit on kovat
Pressaksi, ylioppilas?
Täällä taas on keskustan kepulit hyvin esillä:
http://www.vaunula.net/
Erikoinen sivusto...