Montako virkavirhettä on tarpeeksi?

Valtioneuvoston puhelin ollut aiemmin hukassa jauhoreissuilla, nyt ilman sijaista parin päivän ränni.
Kuinka monta näitä saa tehdä ennen potkuja?
477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pelle ei edes tiedä mikä on virkavirhe.:D:D:D

Äänestä

Nyt virsua välittömästi!

Äänestä

Miksi poliisi ei ole kiinnostunut asiasta?

Äänestä

Sanna kuskasi 5 tila autollista porukkaa pääministerin asunnolle bailaamaan söi ökyaamiaisia kansan piikkiin ja Bilettää ja ryyppää mutta Sanalla on sädekehä joka suojaa Stubbi meni duudsonparkkiin se riitti potkuihin ja tuskin kukaan muu Pm on bilettänyt ryypännyt ja bailannut kultarannassa aamuun asti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Valtioneuvoston puhelin ollut aiemmin hukassa jauhoreissuilla, nyt ilman sijaista parin päivän ränni.
Kuinka monta näitä saa tehdä ennen potkuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu