Mielenkiintoinen uusi fokus Jauho-SDP:llä

Anonyymi

Marin löi jauholeiman koko SDP:n ylle. Mielenkiintoista nähdä mihin sfääreihin tämä vielä yltyy ja tuleeko uusia paljastuksia. Veikkaan että tulee.

Eniten tästä kärsinee demarikoneisto. Uskon kaikkien verkkokalvoille jääneen pysyvä Sanna Marin jälki noista videoista. Sanna Marin nimestä tulee nykyään ekaksi mieleen jauhojengi ja hytkymiset ja korva kaulassa.

Jännä, että sdp hyväksyvästi myötäilee Sannan päihteiden käyttöä ja vielä työaikana. Lisäksi Sannan nolot luvallaan kuvatut videot kertoo jonkun elämän vaiheen elämättä jättämisestä. Lisäksi on tämä viimeisin video ja korvan sijainti kaulalla.

15

82

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Uusi slogan

    • Anonyymi

      Tästä saisi uuden sloiganin

    • Anonyymi

      "Ei kukaan käytä Suomessa huumeista nimitystä jauho."

      • Anonyymi

        Yritätkö puolustella kännäävää Marinia? Onpa muuten upea roolimalli kaikille lapsille nuorille ja naisille


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Yritätkö puolustella kännäävää Marinia? Onpa muuten upea roolimalli kaikille lapsille nuorille ja naisille

        Joo, ei kukaan muu varmaan ole Suomessa juonut alkoholia, Einari!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Yritätkö puolustella kännäävää Marinia? Onpa muuten upea roolimalli kaikille lapsille nuorille ja naisille

        Roolimalli lapsille, pääministeri! HAH :D


      • Anonyymi

        Käyttäähän. Älä valehtele.


    • Anonyymi

      Kysyikö joku Sannalta onko käyttänyt huumeita tai onko joku väittänyt hänen käyttäneen huumeita vai miksi väitti median edustajille moneen kertaan ettei ole käyttänyt huumeita...Eikös se Samu Haber käytä kans huumeita tai oli ainakin mukana Katiska oikeudenkäynnissä, ei saanut tuomiota käytöstä vaikka myönsi käyttäneensä. Muistanko oikein vai väärin.

    • Anonyymi

      No ainakin ne joutuu vastuuseen väitteistään että Suomen pääministeri käyttää huumeita jos testin tulos on negatiivinen. Niin mediassa kun somessakin.

    • Anonyymi

      Veikkaan että Sanna loikkaa vihreisiin, ja ilmoittautuu kannabiksen laillisuuden kannattajaksi, siinä kohtaa kun se lempataan ulos SDP:stä!

    • Anonyymi

      Samalla tyhmät suomalaiset maksavat saksalaisten energia maksuja miljoonilla joka päivä. Suomalaiset on todella tyhmiä jos sannaa yrittävät ymmärtää tai antaa enää hetkeäkään sen sekoilla ja tuhota maatamme. SDP on pelkkä mitättömien joukko joka on luullut olevansa jotain. Tyhjäpäitä ne on. Toivottavasti lakkaa koko punikkipuolue.
      Sanna ja sdp äänestäjät saavat maksaa miljardeja takasin Suomelle. Suomi ei ole antanut sdp:lle lupaa tuhoamiseen. Sanna ei ole saanut mitään toimimaan. Rahaa lainaksi ja lainarahalla leikkimistä. Sanna tulee erottaa heti.

    • Anonyymi

      ”Ne, jotka pystyivät valmistamaan suuria määriä olutta kansalle, menestyivät muita paremmin paikallisyhteisöjen valtakilpailussa”, tutkimusraportissa todetaan.

    • Anonyymi

      teeeeeeeeeeeeepoö ämpourpo

      • Anonyymi

        ämpourpo


    • Debarit ja vihreät ovat löytäneet toisensa.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      79
      5289
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      70
      4693
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      130
      4635
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      353
      2012
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      94
      1670
    6. 97
      1587
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      257
      1486
    8. Martina harrastaa tänäänkin liikuntaa

      Ei ole krapulaa hänellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      346
      1181
    9. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      57
      1012
    10. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      200
      1001
    Aihe