Marin löi jauholeiman koko SDP:n ylle. Mielenkiintoista nähdä mihin sfääreihin tämä vielä yltyy ja tuleeko uusia paljastuksia. Veikkaan että tulee.
Eniten tästä kärsinee demarikoneisto. Uskon kaikkien verkkokalvoille jääneen pysyvä Sanna Marin jälki noista videoista. Sanna Marin nimestä tulee nykyään ekaksi mieleen jauhojengi ja hytkymiset ja korva kaulassa.
Jännä, että sdp hyväksyvästi myötäilee Sannan päihteiden käyttöä ja vielä työaikana. Lisäksi Sannan nolot luvallaan kuvatut videot kertoo jonkun elämän vaiheen elämättä jättämisestä. Lisäksi on tämä viimeisin video ja korvan sijainti kaulalla.
Mielenkiintoinen uusi fokus Jauho-SDP:llä
15
103
Vastaukset
- Anonyymi
Uusi slogan
- Anonyymi
Tästä saisi uuden sloiganin
- Anonyymi
"Ei kukaan käytä Suomessa huumeista nimitystä jauho."
- Anonyymi
Yritätkö puolustella kännäävää Marinia? Onpa muuten upea roolimalli kaikille lapsille nuorille ja naisille
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yritätkö puolustella kännäävää Marinia? Onpa muuten upea roolimalli kaikille lapsille nuorille ja naisille
Joo, ei kukaan muu varmaan ole Suomessa juonut alkoholia, Einari!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yritätkö puolustella kännäävää Marinia? Onpa muuten upea roolimalli kaikille lapsille nuorille ja naisille
Roolimalli lapsille, pääministeri! HAH :D
- Anonyymi
Käyttäähän. Älä valehtele.
- Anonyymi
Kysyikö joku Sannalta onko käyttänyt huumeita tai onko joku väittänyt hänen käyttäneen huumeita vai miksi väitti median edustajille moneen kertaan ettei ole käyttänyt huumeita...Eikös se Samu Haber käytä kans huumeita tai oli ainakin mukana Katiska oikeudenkäynnissä, ei saanut tuomiota käytöstä vaikka myönsi käyttäneensä. Muistanko oikein vai väärin.
- Anonyymi
No ainakin ne joutuu vastuuseen väitteistään että Suomen pääministeri käyttää huumeita jos testin tulos on negatiivinen. Niin mediassa kun somessakin.
- Anonyymi
Veikkaan että Sanna loikkaa vihreisiin, ja ilmoittautuu kannabiksen laillisuuden kannattajaksi, siinä kohtaa kun se lempataan ulos SDP:stä!
- Anonyymi
Samalla tyhmät suomalaiset maksavat saksalaisten energia maksuja miljoonilla joka päivä. Suomalaiset on todella tyhmiä jos sannaa yrittävät ymmärtää tai antaa enää hetkeäkään sen sekoilla ja tuhota maatamme. SDP on pelkkä mitättömien joukko joka on luullut olevansa jotain. Tyhjäpäitä ne on. Toivottavasti lakkaa koko punikkipuolue.
Sanna ja sdp äänestäjät saavat maksaa miljardeja takasin Suomelle. Suomi ei ole antanut sdp:lle lupaa tuhoamiseen. Sanna ei ole saanut mitään toimimaan. Rahaa lainaksi ja lainarahalla leikkimistä. Sanna tulee erottaa heti. - Anonyymi
”Ne, jotka pystyivät valmistamaan suuria määriä olutta kansalle, menestyivät muita paremmin paikallisyhteisöjen valtakilpailussa”, tutkimusraportissa todetaan.
- Anonyymi
teeeeeeeeeeeeepoö ämpourpo
- Anonyymi
ämpourpo
Debarit ja vihreät ovat löytäneet toisensa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö2559591K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon1605367Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos1545024PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT
* * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *594700- 1792151
Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää
Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.102105Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen
Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell2961722- 881458
- 151065
- 411063