Mielenkiintoinen uusi fokus Jauho-SDP:llä

Anonyymi

Marin löi jauholeiman koko SDP:n ylle. Mielenkiintoista nähdä mihin sfääreihin tämä vielä yltyy ja tuleeko uusia paljastuksia. Veikkaan että tulee.

Eniten tästä kärsinee demarikoneisto. Uskon kaikkien verkkokalvoille jääneen pysyvä Sanna Marin jälki noista videoista. Sanna Marin nimestä tulee nykyään ekaksi mieleen jauhojengi ja hytkymiset ja korva kaulassa.

Jännä, että sdp hyväksyvästi myötäilee Sannan päihteiden käyttöä ja vielä työaikana. Lisäksi Sannan nolot luvallaan kuvatut videot kertoo jonkun elämän vaiheen elämättä jättämisestä. Lisäksi on tämä viimeisin video ja korvan sijainti kaulalla.

15

84

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Uusi slogan

    • Anonyymi

      Tästä saisi uuden sloiganin

    • Anonyymi

      "Ei kukaan käytä Suomessa huumeista nimitystä jauho."

      • Anonyymi

        Yritätkö puolustella kännäävää Marinia? Onpa muuten upea roolimalli kaikille lapsille nuorille ja naisille


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Yritätkö puolustella kännäävää Marinia? Onpa muuten upea roolimalli kaikille lapsille nuorille ja naisille

        Joo, ei kukaan muu varmaan ole Suomessa juonut alkoholia, Einari!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Yritätkö puolustella kännäävää Marinia? Onpa muuten upea roolimalli kaikille lapsille nuorille ja naisille

        Roolimalli lapsille, pääministeri! HAH :D


      • Anonyymi

        Käyttäähän. Älä valehtele.


    • Anonyymi

      Kysyikö joku Sannalta onko käyttänyt huumeita tai onko joku väittänyt hänen käyttäneen huumeita vai miksi väitti median edustajille moneen kertaan ettei ole käyttänyt huumeita...Eikös se Samu Haber käytä kans huumeita tai oli ainakin mukana Katiska oikeudenkäynnissä, ei saanut tuomiota käytöstä vaikka myönsi käyttäneensä. Muistanko oikein vai väärin.

    • Anonyymi

      No ainakin ne joutuu vastuuseen väitteistään että Suomen pääministeri käyttää huumeita jos testin tulos on negatiivinen. Niin mediassa kun somessakin.

    • Anonyymi

      Veikkaan että Sanna loikkaa vihreisiin, ja ilmoittautuu kannabiksen laillisuuden kannattajaksi, siinä kohtaa kun se lempataan ulos SDP:stä!

    • Anonyymi

      Samalla tyhmät suomalaiset maksavat saksalaisten energia maksuja miljoonilla joka päivä. Suomalaiset on todella tyhmiä jos sannaa yrittävät ymmärtää tai antaa enää hetkeäkään sen sekoilla ja tuhota maatamme. SDP on pelkkä mitättömien joukko joka on luullut olevansa jotain. Tyhjäpäitä ne on. Toivottavasti lakkaa koko punikkipuolue.
      Sanna ja sdp äänestäjät saavat maksaa miljardeja takasin Suomelle. Suomi ei ole antanut sdp:lle lupaa tuhoamiseen. Sanna ei ole saanut mitään toimimaan. Rahaa lainaksi ja lainarahalla leikkimistä. Sanna tulee erottaa heti.

    • Anonyymi

      ”Ne, jotka pystyivät valmistamaan suuria määriä olutta kansalle, menestyivät muita paremmin paikallisyhteisöjen valtakilpailussa”, tutkimusraportissa todetaan.

    • Anonyymi

      teeeeeeeeeeeeepoö ämpourpo

      • Anonyymi

        ämpourpo


    • Debarit ja vihreät ovat löytäneet toisensa.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      198
      16332
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      159
      12105
    3. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      174
      6494
    4. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      39
      5910
    5. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      63
      4815
    6. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      8
      4615
    7. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      18
      3894
    8. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      91
      3580
    9. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      79
      3539
    10. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      10
      3161
    Aihe